Norma.uz Telegramда ўзининг янгиликлар каналини очди
Энди Norma.uz порталидаги янгиликлардан улар эълон қилинган заҳоти хабардор бўлишингиз мумкин
«Norma» семинарга таклиф этади
«Norma» профессионал ривожланиш маркази навбатдаги бонусли семинарга тингловчиларни таклиф этади. Бу сафар экспорт-импорт операциялари бўйича тўғри ҳисоб-китоб ва солиқ солиш масалалари кун тартибига қўйилади
Кадрлар бўйича мутахассислар учун навбатдаги ўқув курси ўзбек тилида ўтказилади
Ўн кунлик ўқиш 5 сентябрда бошланади. «Norma» компаниясининг етакчи эксперти, кўплаб китоб ва материаллар муаллифи, амалдаги Меҳнат кодекси ишлаб чиқувчиларидан бири Абдусалом Рисқуллаев курсда ўқитувчилик қилади
“Юбилей” акцияси: абитуриентлар учун электрон тестлар 50%га арзон!
Ўзбекистон Республикаси Мустақиллигининг 25 йиллиги шарафига Abitur.uz (илгари – «Менинг шаҳрим. Таълим») лойиҳаси “Юбилей” акциясини эълон қилди. Абитуриентлар учун электрон тестларнинг тўлиқ версиялари ва блокли тўпламларини махсус нархлар бўйича 50%га арзон харид қилиш мумкин
Abitur.uz туркумидаги тестлар навбатдан ташқари янгиланди
Яқинда имтиҳонлар! Сиз уларга нечоғли тайёр эканлигингизни текшириб кўринг. Буни электрон тренажерлардан фойдаланган ҳолда амалга ошириш мумкин. Ахир қисқа муддатларда энг мураккаб тестларни ечишни ўрганиш учун Abitur.uz туркумидаги дастурий маҳсулотларда ўзингизни баҳолаш, ўқиш ва вақтни назорат қилишни ўрганиш имконини берадиган тестлашнинг 3 турли режими кўзда тутилган.
Электрон тестларнинг навбатдаги янгиланиши чиқди
Abitur.uz туркумидаги электрон тестларнинг янгиланган версияларини юклаб олиш мумкин. Уларга янги тестлар ва 2016 йил учун квоталар бўйича ахборот киритилган
Abitur.uz скретч-карталари энди газета киоскаларида
Abitur.uz лойиҳаси (илгари – “Менинг шаҳрим. Таълим”) олий ўқув юртлари, лицей ва коллежларга ўқишга кирувчилар учун электрон тестлар харид қилиш мумкин бўлган савдо шохобчалари сонини ошираётир