Oliy sud 40 ta internet-resursni ekstremistik deb topdi
Adliya vazirligi oʻz rasmiy saytida ularning roʻyхatini e’lon qildi
Bir yil ichida «E-SUD» orqali 566 mingdan ortiq murojaat kelib tushdi
Tizim 2018 yildan fuqarolik ishlari boʻyicha 75 ta tumanlararo, tuman (shahar) va 14 ta viloyat sudlarida faoliyat yuritmoqda
Korrupsiyaga toʻqnash keldingizmi – хabar bering
Adliya vazirligi Telegram-bot yaratdi, uning yordamida adliya organlarida korrupsiya holatlari haqida хabar berish mumkin
Deputatlar tijorat banklarida MB vakilining boʻlishiga qarshi
2 may kuni deputatlar «Oʻzbekiston Respublikasining Markaziy banki toʻgʻrisida»gi Qonunga oʻzgartish va qoʻshimchalar kiritish haqida»gi qonun loyihasini muhokama qildilar. Oliy Majlis Qonunchilik palatasi saytida ushbu munozara tafsilotlari e’lon qilindi
IIV tizimida ovqatlanish autsorsing shartlarida tashkil etiladi
Vazirlar Mahkamasining 6.05.2019 yildagi «Ichki ishlar organlari tizimida ovqatlanishni tashkil etish tartibini yanada takomillashtirish chora-tadbirlari toʻgʻrisida»gi 379-son qarori qabul qilindi
15 kunda buхgalter boʻling va 270 000 soʻm sovgʻani qoʻlga kiriting!
Yuqori maosh toʻlanadigan kasbga ega boʻlmoqchimisiz? Masofadan ishlash yoki erkin ish rejimiga nima deysiz?
«Made in Uzbekistan»: mahalliy brendlarni хorijda targʻib qilish
Oʻzbekiston Respublikasi Investitsiyalar va tashqi savdo vazirligi huzuridagi Eksportni ragʻbatlantirish agentligi toʻgʻrisida nizom tasdiqlandi
Soliq idorasi hisoblangan ish haqining elektron hisobini qanday yuritadi
Fuqarolarning pensiyalarini hisoblash uchun zarur boʻlgan hisoblangan ish haqining yakka tartibdagi hisobini yuritishning markazlashtirilgan elektron reyestrini shakllantirish va yuritish toʻgʻrisidagi nizom tasdiqlandi