Унда бухгалтерия ҳисоби ва солиқ солиш соҳасини ўзлаштириш самарадорлигини оширишда ёрдам берадиган инновацион таълим дастаклари - bir.uz тизими ва 1uz тренажёри фаол қўлланилади
Ким knigi.uz интернет-дўконида буюртмани 900 рақами остида расмийлаштирса - соврин олади
«Norma» иқтисодий-ҳуқуқий нашриёти «knigi.uz интернет-дўконидан харид қилинг ва совринлар ўйинида иштирок этинг» акцияси бошлангани ҳақида эълон қилди
«Norma» профессионал ривожланиш маркази «Бешта солиқ – ҳисоблаш, тўлаш, ҳисобот топшириш тартиби» ўқув курсига таклиф этади. Машғулотлар 2019 йил 20 февралда бошланади
Директор учун мультфильмлар
«Норма» корхоналар раҳбарлари учун «ҚҚС тўғрисида» кулгили қилиб чизилган мультфильмларни яратди. Уларни buxgalter.uz да бепул томоша қилинг
ҚҚС бўйича илк ҳисоботни муаммосиз топшириш сири
ҚҚС тўловчи корхоналарнинг бухгалтерлари 2019 йил 26 февралгача солиқ бўйича ҳисобот топширишлари шарт. «Norma» профессионал ривожланиш марказидаги тренинглар уни муаммосиз топширишда ёрдам беради
Солиқлар - 2019. Энг муҳими
2019 йил 30 январь куни «Norma» профессионал ривожланиш марказида Азиза Тошхўжаева “Солиқлар - 2019. Энг муҳими” семинарини ўтказади
«Buxgalter.uz ўзбек тилида» телеграм каналига обуна бўлинг
«Buxgalter.uz ўзбек тилида» телеграм канали ишга туширилди. Унда buxgalter.uz порталида жойлаштирилган янги материаллар ҳақидаги тезкор ахборот билан танишасиз
Мўмин Ашуров: «Солиқ солишдаги янгиликларга ўқитишда янгича ёндашамиз»
«Norma» профессионал ривожланиш маркази солиқ солиш тизимидаги ўзгаришларга бағишланган навбатдаги семинар ва курсларга қабул эълон қилади. Бу ҳақда батафсил «Norma» ПРМ директори Мўмин Ашуров билан интервьюда